Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12097
Stary 17.12.2018, 23:22
nie wiem, co mnie w żydkach bardziej śmieszy: czy to, że bardziej kręci ich nasz klub, niż ich własny, czy to, że nie mają pojęcia, że jak wysyłają te ich bieda-maile do jakiś firm, aby niby je odstraszyć, to są one wyłapywane przez serwery i oznaczane jako spam, więc nie docierają do nikogo ale tego nie zrozumiesz, to trzeba się urodzić z taką chorobą, zwaną potocznie niedojebaniem umysłowym.

Czy też macie wrażenie, że od czasu Meresińskiego wsiedliśmy do jakiegoś roller-coastera, który za cholerę nie chcę się zatrzymać? Ech, a za Cupiałą było tak spokojnie
Odpowiedz cytując