JacekFan napisał(a):

|
Po co oszustom firma z długimi? Przecież jeśli w nią nie włożĂ. pieniędzy to za dwa tygodnie jej niema i tylko kłopot? Chyba że to by były słupy PMS no ale ona chyba nie wieży że ktoś by to wtedy łyknoł.
|
Marzenka miałaby podstawiać słupy i nimi sterować, sama będąc słupem? Tego jeszcze nie grali
