Wyświetl pojedynczy post
Kuba27
Junior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12094
Stary 17.12.2018, 23:14
Niech ta saga się już skończy, bo ileż można ? Z jednej strony jest podekscytowanie i ogromna ciekawość, a z drugiej niepewność i obawa, żeby ten nadmuchany do granic możliwości balon nie rozje**l się z ogromnym hukiem . Poczekajmy na spokojnie do jutra (chociaż ciężko tu o spokój) i miejmy nadzieje, ze pod Wawelem bedzie ogromny huk, ale strzelających szampanów !
Odpowiedz cytując