Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Radwi
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2005
Offline
#
12091
17.12.2018, 23:09
Pracuje w finansach i polskie Accenture biduje... nie sadze żeby to był dobry trop. Nie lepiej poczekać jeszcze trochę na oficjalne info?
Radwi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Radwi
Znajdź inne posty napisane przez Radwi