Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12089
Stary 17.12.2018, 22:55
Dobcio napisał(a):Wyświetl post
Umowa jest podpisana. Warunek zastrzeżono w umowie, że jeśli nie przeleją zaległości w ciągu 24h piłkarzom to umowa się rozwiąze
Ale kity wciskasz. Kto normalny i poważny podpisałby taką umowę? Nie byłoby zgody na takie zapisy na pewno.
Odpowiedz cytując