|
Tomasz Kłos w TVP Sport: "Mam nadzieję, że dojdzie do podpisania umowy. Będzie to dla wszystkich niespodzianka.Inwestor zagraniczny, nie jestem upoważniony do podania nazwy."
Trochę powiało optymizmem nawet jak dla mnie, gdyby to była jakaś Projekt Gmina 2.0 to by się on ani Baszczu nie ośmieszali publicznie. Dodatkowo zasugerował jakoby czwórka biznesmenów wycofała się szybko, gdy pojawił się temat większego zainteresowanego podmiotu.
|