Wyświetl pojedynczy post
Dobcio
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12079
Stary 17.12.2018, 22:09
Spokojnie. Ja też mam nadzieję i głęboko wierze, że mam prawdziwe, rzetelne informacje. Jutro powinniśmy wszystko wiedzieć lub przynajmniej się domyślać jak na środę np. zwołają konferencję prasową.
Tymczasem dobranoc i niech przyśni Wam się znów wielka Wisła!
Odpowiedz cytując