|
Spokojnie. Ja też mam nadzieję i głęboko wierze, że mam prawdziwe, rzetelne informacje. Jutro powinniśmy wszystko wiedzieć lub przynajmniej się domyślać jak na środę np. zwołają konferencję prasową.
Tymczasem dobranoc i niech przyśni Wam się znów wielka Wisła!
|