Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12070
Stary 17.12.2018, 21:44
JacekFan napisał(a):Wyświetl post
Jak ....a z pieniędzmi się obudzą wiecie ile idą przelewy? ja .......e jak im dojdą na 16 to będzie dobrze. To jakaś ściema jest. Wszytko to jakieś popiepszone jest... Mam dość tej gry na emocjach
20 zł za natychmiastowy przelew jeśli nie płacisz na poczcie . No chyba, że mieli wyliczone co do grosza zaległości, to wtedy rzeczywiście lipa.
Odpowiedz cytując