JacekFan napisał(a):

|
Jak ....a z pieniędzmi się obudzą wiecie ile idą przelewy? ja .......e jak im dojdą na 16 to będzie dobrze. To jakaś ściema jest. Wszytko to jakieś popiepszone jest... Mam dość tej gry na emocjach
|
20 zł za natychmiastowy przelew jeśli nie płacisz na poczcie

. No chyba, że mieli wyliczone co do grosza zaległości, to wtedy rzeczywiście lipa.