Wyświetl pojedynczy post
lukaszex
Junior Member
 
Od: 07.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12065
Stary 17.12.2018, 21:33
Ze wszystkich informacji, które krążą na forach, twitterze i tak dalej słychać, że w audycie brała udział firma AON i w jej siedzibie miało dojść do spotkania zainteresowanych stron. Różne rzeczy się działy, ale AON wygląda na poważną firmę, która raczej nie dałaby się wciągnąć w lipną transakcję. Skoro Prezes Sarapaty nie było dzisiaj na Wigilii całkiem możliwe, że dalej załatwiane są sprawy związane ze sprzedażą. Kolejna sprawa to to, że tak naprawdę nikt nic nie wie. Krążą różne wersje, ale dziennikarze w dzisiejszych programach nie powiedzieli czegoś przełomowego. Nie chce się wierzyć w jakieś ogromne firmy, które miałyby tu wejść, ale też nie zapowiada się na inwestora pokroju Projekt Gmina czy Stecherta. Jeśli faktycznie początek transakcji przebiegnie pomyślnie (czyli pojawią się pierwsze przelewy) to równie dobrze cała procedura przejmowania może trwać kilka miesięcy (aż do uzyskania licencji na następny sezon).
Odpowiedz cytując