Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12062
Stary 17.12.2018, 21:23
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Przez 2 lata nikogo nie znaleźli, a tu nagle za 5 dwunasta i sami kupcy... Oprzytomnijcie proszę.
Przez ostatnie 2 lata nie szukano kupca tylko sponsora. TS chciało sobie zachować 51 procent udziałów dlatego nie było chętnych. Każdy widział z kim ma doczynienia. Myślę że gdyby na poważnie szukano kogoś kto przejmie 100 procent zanim powstały milionowe długi z wypłat, stadionu itd i przed superwizjerem to spokojnie by kogoś znaleźli. Problem był taki ze TS stawiał warunki pod siebie żeby zachować stołki i kręcić dalej swoje lody dlatego teraz jest jak jest.
Odpowiedz cytując