ciacho napisał(a):

|
Co to za bzdura? Znaczy ktoś kupił Wisłę, ale tak nie do końca, bo jak nie zrobi przelewu w ciągu 24 h to jednak nie kupił? Co to za amatorka?
|
No to chyba oczywisty warunek w naszej sytuacji. Nie wiem co ty w tym widzisz dziwnego albo niespotykanego. Pewnie jakby było więcej czasu to zalatwiono by to inaczej.