Wyświetl pojedynczy post
Yggdrasil
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12052
Stary 17.12.2018, 21:09
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Co to za bzdura? Znaczy ktoś kupił Wisłę, ale tak nie do końca, bo jak nie zrobi przelewu w ciągu 24 h to jednak nie kupił? Co to za amatorka?
No śmierdzi to..ale tez skoro kupili to czemu dalej nie znamy nazwy? Jak nie zapłacą to też nie poznamy nigdy nazwy?
Odpowiedz cytując