ciacho napisał(a):

|
Co to za bzdura? Znaczy ktoś kupił Wisłę, ale tak nie do końca, bo jak nie zrobi przelewu w ciągu 24 h to jednak nie kupił? Co to za amatorka?
|
No śmierdzi to..ale tez skoro kupili to czemu dalej nie znamy nazwy? Jak nie zapłacą to też nie poznamy nigdy nazwy?