Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12051
Stary 17.12.2018, 21:08
Dobcio napisał(a):Wyświetl post
Info od razu po tym jak spłacą piłkarzy. Jak nie będzie informacji do jutra do wieczora to znaczy, że nie zapłacili i umowa się rozwiązała.

Żadna firma krzak co nas miała kupować ani nic co się pojawiało wcześniej w mediach.
Siedziba Główna spółki to kraj anglojęzyczny
Co to za bzdura? Znaczy ktoś kupił Wisłę, ale tak nie do końca, bo jak nie zrobi przelewu w ciągu 24 h to jednak nie kupił? Co to za amatorka?
Odpowiedz cytując