Dobcio napisał(a):

Info od razu po tym jak spłacą piłkarzy. Jak nie będzie informacji do jutra do wieczora to znaczy, że nie zapłacili i umowa się rozwiązała.
Żadna firma krzak co nas miała kupować ani nic co się pojawiało wcześniej w mediach.
Siedziba Główna spółki to kraj anglojęzyczny
|
Co to za bzdura? Znaczy ktoś kupił Wisłę, ale tak nie do końca, bo jak nie zrobi przelewu w ciągu 24 h to jednak nie kupił? Co to za amatorka?