Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Dobcio
Member
Od: 07.2010
Offline
#
12045
17.12.2018, 20:43
Umowa jest podpisana. Warunek zastrzeżono w umowie, że jeśli nie przeleją zaległości w ciągu 24h piłkarzom to umowa się rozwiąze
Dobcio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dobcio
Znajdź inne posty napisane przez Dobcio