|
To jest zbyt piękne żeby było prawdziwe.
Uwierzę jak zobaczę.
Jeśli znalazłby się ktoś, kto uratuje naszą Wisełkę i jeszcze dorzuci troche grosza...
wyjdziemy mocniejsi z tej sytuacji.
NA POHYBEL wszystkim sk... którzy czekali jak sępy na nasz upadek!
|