Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12017
Stary 17.12.2018, 18:18
Yggdrasil napisał(a):Wyświetl post
Nawet jak to sie okaze randomowy chinczyk czy angol, ale splaci piłkarzy i pozwoli dotrwac do konca sezonu, to jest to i tak lepsze niz to, co nas czeka bez sprzedazy, wiec nawet "niepoważny" inwestor jest lepszy niż żaden.
W najgorszym wypadku bedzie IV liga, która by była tak czy inaczej

Każdy kto nas będzie w stanie uratować przed 4 liga, jest lepszy niz bankructwo klubu.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując