Wyświetl pojedynczy post
Iago
Junior Member
 
Od: 08.2013
Skąd: Berlin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12016
Stary 17.12.2018, 18:18
Nie wiem czy to takie byłoby dobre, gdyby Wisłę przejął "niepoważny" inwestor z kraju 3 świata tudzież nikomu nieznana firma (co z tego, że z jakiejś Anglii itp)o nie do końca zweryfikowanym kapitale (że już nie wspomnę o jego braku). Trzeba tonować nastroje, choć wszystko jest już rozgrzane do czerwoności. Chyba nigdy w historii polskiego futbolu nie było takiej temperatury informacyjnej. No ale to chyba już tak jest pisane temu klubowi, bo ostatnio taka zajawka w Polsce, to była w 98 przy BC.
Odpowiedz cytując