Wyświetl pojedynczy post
Yggdrasil
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12014
Stary 17.12.2018, 18:08
Nawet jak to sie okaze randomowy chinczyk czy angol, ale splaci piłkarzy i pozwoli dotrwac do konca sezonu, to jest to i tak lepsze niz to, co nas czeka bez sprzedazy, wiec nawet "niepoważny" inwestor jest lepszy niż żaden.
W najgorszym wypadku bedzie IV liga, która by była tak czy inaczej
Odpowiedz cytując