Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
AdzikWK
Junior Member
Od: 01.2017
Skąd: Okolice Tarnowa
Offline
#
12011
17.12.2018, 18:05
Do 31 grudnia Wisła musi zmienić właściciela, taka jest prawda.
A poza tym uważam, że Sarapata musi odejść
AdzikWK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AdzikWK
Znajdź inne posty napisane przez AdzikWK