KOALIK napisał(a):

Tu też może chodzić o to, że te rozmowy przeciągają się ze względu na zachłanność TS-u i organizacji z nią sprzymierzonej.
Wisła dysponuje ogromnym, ale niewykorzystanym potencjałem i powiem wprost - w naszej części Europy mało kto ma taki potencjał i dlatego Wisła jest łakomym kąskiem.
Skoro Salzburg i Slavia mogły, to czemu nie Wisła?
Są to kluby o wyraźnie mniejszych możliwościach (wystarczy wspomnieć o nowym kontrakcie telewizyjnym - to przepaść między Polską, a Czechami, Austrią i całą resztą).
Ekstraklasa ma możliwości, aby być w dziesiątce najlepszych lig w Europie.
Cupiała można było pogonić, Wlodarskim, Ziętkiem i Kwietniem można byłoby sterować - byliby pionkami, a jak przyjdzie poważny gracz, to skończy się eldorado i tu jest cały problem.
TS i przyjaciele chcą wyrwać jak najwięcej dla siebie, przez co to tak długo trwa.
Te ,,długi" po Cupiale i wielomilionowe wyrwy wynikające z rządów TS-u nie stanowiłyby kłopotu dla poważnego gracza.
|
Salzburg tylko i wyłącznie dlatego że właściciel Red Bulla jest stamtąd. Także to zły przykład.
TS już podobno podpisał kwity więc z ich strony temat jest zamknięty.