Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12002
Stary 17.12.2018, 16:21
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Tu też może chodzić o to, że te rozmowy przeciągają się ze względu na zachłanność TS-u i organizacji z nią sprzymierzonej.

Wisła dysponuje ogromnym, ale niewykorzystanym potencjałem i powiem wprost - w naszej części Europy mało kto ma taki potencjał i dlatego Wisła jest łakomym kąskiem.

Skoro Salzburg i Slavia mogły, to czemu nie Wisła?

Są to kluby o wyraźnie mniejszych możliwościach (wystarczy wspomnieć o nowym kontrakcie telewizyjnym - to przepaść między Polską, a Czechami, Austrią i całą resztą).

Ekstraklasa ma możliwości, aby być w dziesiątce najlepszych lig w Europie.

Cupiała można było pogonić, Wlodarskim, Ziętkiem i Kwietniem można byłoby sterować - byliby pionkami, a jak przyjdzie poważny gracz, to skończy się eldorado i tu jest cały problem.

TS i przyjaciele chcą wyrwać jak najwięcej dla siebie, przez co to tak długo trwa.

Te ,,długi" po Cupiale i wielomilionowe wyrwy wynikające z rządów TS-u nie stanowiłyby kłopotu dla poważnego gracza.
Salzburg tylko i wyłącznie dlatego że właściciel Red Bulla jest stamtąd. Także to zły przykład.

TS już podobno podpisał kwity więc z ich strony temat jest zamknięty.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując