|
M. Baszczyński coś aktywny w mediach, czyżby miał obiecaną posadę w przypadku happy endu? Nazwisko dobrze kojarzące się kibicom, ale pamiętam, że jako dyrektor sportowy Niecieczy janekx89 twierdził, że spuścił w kiblu sporo kasy przy transferach i ogólnie nie był dobrze oceniany jak DS, ciekawe ile w tym prawdy.
|