Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12001
Stary 17.12.2018, 16:21
M. Baszczyński coś aktywny w mediach, czyżby miał obiecaną posadę w przypadku happy endu? Nazwisko dobrze kojarzące się kibicom, ale pamiętam, że jako dyrektor sportowy Niecieczy janekx89 twierdził, że spuścił w kiblu sporo kasy przy transferach i ogólnie nie był dobrze oceniany jak DS, ciekawe ile w tym prawdy.
Odpowiedz cytując