Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11997
Stary 17.12.2018, 16:08
Tu też może chodzić o to, że te rozmowy przeciągają się ze względu na zachłanność TS-u i organizacji z nią sprzymierzonej.

Wisła dysponuje ogromnym, ale niewykorzystanym potencjałem i powiem wprost - w naszej części Europy mało kto ma taki potencjał i dlatego Wisła jest łakomym kąskiem.

Skoro Salzburg i Slavia mogły, to czemu nie Wisła?

Są to kluby o wyraźnie mniejszych możliwościach (wystarczy wspomnieć o nowym kontrakcie telewizyjnym - to przepaść między Polską, a Czechami, Austrią i całą resztą).

Ekstraklasa ma możliwości, aby być w dziesiątce najlepszych lig w Europie.

Cupiała można było pogonić, Wlodarskim, Ziętkiem i Kwietniem można byłoby sterować - byliby pionkami, a jak przyjdzie poważny gracz, to skończy się eldorado i tu jest cały problem.

TS i przyjaciele chcą wyrwać jak najwięcej dla siebie, przez co to tak długo trwa.

Te ,,długi" po Cupiale i wielomilionowe wyrwy wynikające z rządów TS-u nie stanowiłyby kłopotu dla poważnego gracza.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 17.12.2018 o godz. 16:13.
Odpowiedz cytując