Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Tonamini
Senior Member
Od: 08.2013
Offline
#
11992
17.12.2018, 15:45
Jontek
napisał(a):
Umowa w tej sprawie ma być podpisana jutro w siedzibie nowego inwestora klubu. Wybiera się tam cały zarząd TS-u.
Czytaj więcej na
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...996.1543238090
Serio wrzucasz artykuł który jest dwa posty wyżej?
Tonamini
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tonamini
Znajdź inne posty napisane przez Tonamini