Wyświetl pojedynczy post
Yggdrasil
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11991
Stary 17.12.2018, 15:44
Nie sądze żeby TS pozwolil sobie na aż taki farmazon i tak na prawdę z nikim nie negocjował. Jakby to wyszło na jaw, to byliby absolutnie skonczeni, nawet w IV lidze
Odpowiedz cytując