Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Yggdrasil
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród
Offline
#
11991
17.12.2018, 15:44
Nie sądze żeby TS pozwolil sobie na aż taki farmazon i tak na prawdę z nikim nie negocjował. Jakby to wyszło na jaw, to byliby absolutnie skonczeni, nawet w IV lidze
Yggdrasil
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Yggdrasil
Znajdź inne posty napisane przez Yggdrasil