Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Jontek
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
11990
17.12.2018, 15:43
Umowa w tej sprawie ma być podpisana jutro w siedzibie nowego inwestora klubu. Wybiera się tam cały zarząd TS-u.
Czytaj więcej na
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...996.1543238090
Jontek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jontek
Znajdź inne posty napisane przez Jontek