|
Oczywiście że to jest farmazon. Ale głównym celem puszczenia tego farmazonu jest to aby te zjeby z Kauflanda nie zaczęły niepokoić prawdziwego zainteresowanego inwestora, w sposób jaki próbują spamować "farmazonów" vide Foodcare, AON. I jeśli mam być szczery to nawet fajnie brać w tym udział i ich wypuszczać ;-). A prawdziwego inwestora i tak poznamy do dwóch dni ;-)
|