Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11988
Stary 17.12.2018, 15:36
Druga myśl: sprzedać zadłużoną spółkę za 1zł i umyć sobie ręce, a to, że potem będzie zonk to nie nasza wina....


FARMAZONY, FARMAZONY, FARMAZONY, miało być dziś rano, potem wigilia itd... do piatku nie będzie nic jasne.

Odpowiedz cytując