https://sport.interia.pl/klub-wisla-...huj4UzRR_ABoaI
Sprawa utrzymywana jest w tajemnicy przez Wisłę z uwagi na klauzulę tajności wiążącą obie strony - TS i zagranicznego inwestora, pod rygorem zerwania umowy. Sytuacja nie jest czarno-biała. W Towarzystwie długo nie było jednomyślności w sprawie sprzedaży klubu zagranicznemu partnerowi. Wprawdzie strony od kilku tygodni sprawdzały się wzajemnie, ale i tak, wbrew zapewnieniom i dokumentom przedstawianym przez inwestora,
rodziły się pytania o jego wiarygodność. Ostatecznie zwyciężyła opcja "nie mamy nic do stracenia".