Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11986
Stary 17.12.2018, 15:30
Jontek napisał(a):Wyświetl post
Skoro już fantazjujemy to City Football Group mooocno by podzieliło kibiców, bo jak mają 100% udziałów to zmieniają nazwę, herb i wszystko. Chyba, że mają mniej niż 50% jak w Girona FC to wtedy tylko ładują hajs


Edit, w temacie foliarska teoria z parchatego zaułka interentu:
Kumaci poleca do Dubaju (oczywiście w krótkich spodenkach), obsnaruja szybę w biurowcu szejka w ramach protestu.

Na takie dywagacje jest za wcześnie póki w ogóle coś nie będzie na rzeczy .
Odpowiedz cytując