Jontek napisał(a):

Skoro już fantazjujemy to City Football Group mooocno by podzieliło kibiców, bo jak mają 100% udziałów to zmieniają nazwę, herb i wszystko. Chyba, że mają mniej niż 50% jak w Girona FC to wtedy tylko ładują hajs 
Edit, w temacie foliarska teoria z parchatego zaułka interentu:
|
Kumaci poleca do Dubaju (oczywiście w krótkich spodenkach), obsnaruja szybę w biurowcu szejka w ramach protestu.
Na takie dywagacje jest za wcześnie póki w ogóle coś nie będzie na rzeczy .