Wyświetl pojedynczy post
Miro
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk i okolice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11984
Stary 17.12.2018, 15:29
Jontek napisał(a):Wyświetl post
Skoro już fantazjujemy to City Football Group mooocno by podzieliło kibiców, bo jak mają 100% udziałów to zmieniają nazwę, herb i wszystko.
Był chyba tylko jeden taki przypadek (Melbourne City FC), w pozostałych ( Girona, Yokohama, Club Atlético Torque) nic nie zmieniali. Ale mogę się mylić ;-). Na tą chwile to wróżenie z fusów. Czekamy.
Odpowiedz cytując