Jontek napisał(a):

|
Skoro już fantazjujemy to City Football Group mooocno by podzieliło kibiców, bo jak mają 100% udziałów to zmieniają nazwę, herb i wszystko.
|
Był chyba tylko jeden taki przypadek (Melbourne City FC), w pozostałych ( Girona, Yokohama, Club Atlético Torque) nic nie zmieniali. Ale mogę się mylić ;-). Na tą chwile to wróżenie z fusów. Czekamy.