Jontek napisał(a):

Skoro już fantazjujemy to City Football Group mooocno by podzieliło kibiców, bo jak mają 100% udziałów to zmieniają nazwę, herb i wszystko. Chyba, że mają mniej niż 50% jak w Girona FC to wtedy tylko ładują hajs 
Edit, w temacie foliarska teoria z parchatego zaułka interentu:
|
jesli by moglo byc tak jak piszesz , to nie mialoby to nic wspolnego z Wisłą Kraków , to jak oddanie licencji w exktraklasie calkiem innej druzynie .....wtedy to nawet mogą zdobywac Lige Mistrzow , to cos jak Amica , ...choc i oni przynajmniej zachowali herb i nazwe