szprotson napisał(a):

Wieczorem Manczester City zmieni swój aktualny herb na biała gwiazdę na niebieskim tle? hmmm.....
no cóż.
|
Pojawiły się spekulacje że City Football Group to może być ten inwestor . Podobno AON Hewitt miał tam udziały . W tym roku zapatrywali się na GKS Tychy, albo ktoś tak przyfantazjowal.
Na pewno w/w grupa kupiła już wiele klubów , ale to każdy sam sobie może wyguglowac
Pewnie to tylko plotka, ale wrzucam w ramach ciekawostki .