|
Nie jestem twitterowym nabijaczem. Tak jak każdy z Was wyczekuje informacji. Dzielę sie z Wami tym co wiem. Dzisiaj wieczorem jest wigilia dla osob zwiazanych z klubem. Zapewne tam zostanie przedstawiona oficjalna informacja. Jeżeli nie to zapewne ja lub inna osoba która będzie posiadała informacje z kuluarow sie nimi z wami podzieli. Ciężko jest wydobyć konkrety na ta chwilę.
|