http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...cieja_sadloka/
Cytat:
|
Mamy nadzieję, że Maciej Sadlok będzie reprezentował nasz klub jeszcze przez długi, długi czas. Oczywiście z sukcesami - nie tylko na krajowym podwórku, ale także na arenie międzynarodowej!
|
Trolling, brak wyczucia autora czy mrugnięcie okiem do nas, że te plotki o bogatym właścicielu się potwierdzą?
