Wyświetl pojedynczy post
grosz
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11949
Stary 17.12.2018, 13:48
Jeśli piłkarze dziś nie złożyli wezwań do zapłaty to znaczy że temat przejęcia przez inwestora jednak jest,

Baszczyński prawdopodobnie będzie nowym prezesem
To że duży koncern ewentualnie przejmie klub nie znaczy że będzie chciał pompować w Wisłę duże pieniądze, dla mnie będzie liczyć się deklaracja czy ten koncern będzie chciał spłacić długi i wyprowadzić Wisłę na prostą że w momencie jak by opuścili Wisłę to klub będzie na 0, bez długu, żeby nie zostało jak po TeleFonice ze 40mln zamrożonego długu
Odpowiedz cytując