Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11940
Stary 17.12.2018, 13:20
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Ja też na to liczę, ale wygląda to jak PRZECIEK KONTROLOWANY i prośba Stolara do byłego team-mate "Baszczu, weź tam coś powiedz, bo chłopaki łamią się i nie wyjdą w piątek, chcą jechać do domów, już i tak dużo zrobili, ale jest dramat..."

:]
Z drugiej strony Baszczu za takiego fejka straciłby wiarygodność na lata.
Odpowiedz cytując