LucjuszWielki napisał(a):

Ja też na to liczę, ale wygląda to jak PRZECIEK KONTROLOWANY i prośba Stolara do byłego team-mate "Baszczu, weź tam coś powiedz, bo chłopaki łamią się i nie wyjdą w piątek, chcą jechać do domów, już i tak dużo zrobili, ale jest dramat..."
:]
|
Z drugiej strony Baszczu za takiego fejka straciłby wiarygodność na lata.