Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
iamironman
Member
Od: 08.2015
Offline
#
11932
17.12.2018, 12:17
W przeciwieństwie do Citki, Baszczu jest z Wisłą mocno związany.
Baszczu z nami z kibicami!!!!
Oj tak bardzo chciałoby się uwierzyć, że jeszcze Wisła nie zginęła
iamironman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do iamironman
Znajdź inne posty napisane przez iamironman