Snow napisał(a):

|
Niektorzy to maja zryte baniaki. Poczytajcie sobie co pisalem o Stechertach. Z natury jestem sceptyczny, ale uwazam, ze teraz bedzie dobrze. Nie jest to zadna sciema. Zreszta dlaczego Baszczynski mialby w tym uczestniczyc?
|
Śniegu, z tego samego powodu co Citko
Dopoki nie klepną, to nie ma nic
