Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11930
Stary 17.12.2018, 12:13
Snow napisał(a):Wyświetl post
Niektorzy to maja zryte baniaki. Poczytajcie sobie co pisalem o Stechertach. Z natury jestem sceptyczny, ale uwazam, ze teraz bedzie dobrze. Nie jest to zadna sciema. Zreszta dlaczego Baszczynski mialby w tym uczestniczyc?
Śniegu, z tego samego powodu co Citko

Dopoki nie klepną, to nie ma nic
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując