Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11922
Stary 17.12.2018, 11:33
Jestem sceptyczny (ale ogolnie taki jestem z natury) i dopoki nie zobacze oficjalnego komunikatu o podspisanym porozumieniu i potwierdzeniu go przez obie strony taki pozostanę.
Mało wiarygodne wydają mi się informacje o spodziewanym kupcu/inwestorze który ma ocalić Wisłę w kontekście rozmów z zeszłęgo tygodnia, które już były same w sobie desperackie. Ich rezultat był wynikiem oceny sytuacji finansowej Wisły a nie braku woli do porozumienia lub jakis konkretnych warunków prawnych bądź biznesowych. Jeszcze pare dni temu nikt o innym potencjalnym zainteresowanym nie slyszał wiec nie sądze by w totalnej tajemnicy zarząd TS równolegle prowadził aktywne negocjacje z innym podmiotem. Za o wiele bardziej prawdopodobne uważam iż to ściema. Może jest jakiś sponsor ktory sypnie pare baniek , ugasi nieco pożar i pozwoli przetrwać może do lata (tylko nie wiem co mialby dostać w zamian ). Tylko że takich altruistów to nawet nie ma na siepomaga.pl ....
Ostatnio edytowane przez DysoN : 17.12.2018 o godz. 11:48.
DysoN
Odpowiedz cytując