DeadOrAlive napisał(a):

|
Radziłbym ostudzić wasze gorące głowy. Kontrolowany przeciek w L+E wcale nie wróży nic dobrego. Według różnych krążących informacji, (tych realnych, a nie z L+E , która powielana była przez cały twitter jak małpki) - żadnego przejęcia nie będzie, a zabieg ten był zrobiony tylko i wyłącznie po to, by wstrzymać jeszcze część piłkarzy od składania wniosków o uregulowanie zaległości.
|
No widzisz...bo np przed meczem z Petrochemia mój przyjaciel rozmawiał z Jopem i samo Jop powiedział ze wszystko idzie ku dobremu

powiedział również ze maja przygotowana listę piłkarzy których wzięli by do grania w IV lidze i ze sa gotowi na taka ewentualność

ile ludzi tyle informacji i przecieków.
Taki zabieg by dał wielkie "G" bo czy by złożyli pisma jutro czy za 2 tyg to jeden pieron. Właściciela/inwestora nie znajdzie sie w tak krótkim czasie.