|
Radziłbym ostudzić wasze gorące głowy. Kontrolowany przeciek w L+E wcale nie wróży nic dobrego. Według różnych krążących informacji, (tych realnych, a nie z L+E , która powielana była przez cały twitter jak małpki) - żadnego przejęcia nie będzie, a zabieg ten był zrobiony tylko i wyłącznie po to, by wstrzymać jeszcze część piłkarzy od składania wniosków o uregulowanie zaległości.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|