Kaan napisał(a):

Ani dziś ani jutro nic się nie wydarzy. Takich informacji puszczonych przez niby zorientowanych lub tłiterowców było tak dużo, że się Wam dziwię, ze jeszcze się tym podniecacie. Baszczu że dziś, inna mądra głowa z tłitera że jednak jutro.
Dajcie spokój.
|
Czyli co, jebnie i 4 liga?
