Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11907
Stary 17.12.2018, 10:09
JacekFan napisał(a):Wyświetl post
Chyba pół światu gdzie są fani Wisły nie kładło się spać... Ja napewno.
Baszczynski mógł się opanować w nc+ , ale widocznie dostał przeciek który miał przekazać na antenie...
Tak naprawdę gdyby nie on to nocka byłaby spokojniejsza, bo dotychczasowi anonimowi informatorzy z tt mają wiarygodność na poziomie Marzeny Sarapata, czyli chciało by się uwierzyć , ale w zasadzie przesłanek histirycznych do tego jest mało.

Jedno co mnie zastanawia - jeśli miałby wejść do nas duży podmiot (albo po prostu jakikolwiek konkretny) to wypada aby ogłoszenie c to uroczyście na konferencji prasowej, a nie po cichaczu jak z Rowerzysta).

Wniosek z tego: nic nie zostało jeszcze podpisane i zaklepane
Odpowiedz cytując