dynek.pl napisał(a):

W Górniku Zabrze pakiet większościowy miał (albo dalej ma) Allianz - też duża międzynarodowa korporacja.
Nie skończyło się to jakoś Ligą Mistrzów, a spadkiem do 1 ligi, a i finansowym krezusem zabrzanie też nie są.
|
Allianz juz sie wycofalo z gornika. A tez niesypali hajsem bo wszystko zalezalo od stadionu. Mial byc na 24k. A dlugo nie byl i cierpliwosc im sie skoczyla