Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11899
Stary 17.12.2018, 09:14
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
W Górniku Zabrze pakiet większościowy miał (albo dalej ma) Allianz - też duża międzynarodowa korporacja.
Nie skończyło się to jakoś Ligą Mistrzów, a spadkiem do 1 ligi, a i finansowym krezusem zabrzanie też nie są.
Allianz juz sie wycofalo z gornika. A tez niesypali hajsem bo wszystko zalezalo od stadionu. Mial byc na 24k. A dlugo nie byl i cierpliwosc im sie skoczyla
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując