|
Panowie, nie popadajcie w skrajności...na ten moment Wiśle potrzebna jest stabilizacja i spłata zadłużeń a nie wróżenie o budżetach w wysokości 200mln.
Oczywiście było by fantastycznie ale moim i pewno większości marzeniem jest by ten klub zaczął działać na zdrowych, transparentnych i legalnych zasadach.
Życie już nam tyle razy pokazało ze dopóki nie ma oficjalki nie ma co gdybać i jarac się czymś czego (jeszcze?) nie ma.
|