yarow napisał(a):

Jeżeli osoba taka jak Janex, publicznie snuje spekulacje, a jednocześnie oczekuje milczenia to jest to schizofrenia, bo sam prowokuje do myślenia publicznego na głos. Powinien zamknąć japę zwyczajnie.
A jeśli na Forum padnie nazwa podmiotów, które są w grze, to znaczy, że to nie jest żadna tajemnica skoro zna ją kibic sprzed kompa. Co najwyżej przeciek kontrolowany. Inna sprawa, kto ma jakie intencje, żeby wyciekało.
|
Może być jednak tak, że nie zna nazwy podmiotu.
Knura wczoraj napisał że dla dobra sytuacji nie ujawni nazwy podmiotu i można tylko przyklasnąć takiemu podejściu . Miga byłby pierwszy w mediach z taką informacją.
To że nie wyszło to ciągle do mediów to jest ogromny sukces , obybtak pozostało do jakiegokolwiek rozwiązania sprawy.