Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11834
Stary 16.12.2018, 09:22
Dobcio napisał(a):Wyświetl post
Chcecie nie chcecie niedługo się dowiecie czy mialem rację.
Dzisiaj było spotkanie, we wtorek powinno byc dograne wszytko i papiery podpisane. 90 procent szansy na to daje. Jest naprawdę szansa dla Wisły. Możliwe ze z tego złego naprawdę cos mega wyjdzcie. Po módlmy się za to Ci wierzący w kościele. Dla Bezpieczeństwa nazwy nie podaje
Przecież wiadomo, że to firma z Torunia.
Wczoraj cały tt huczał o tym.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując