Wyświetl pojedynczy post
hors
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11808
Stary 15.12.2018, 20:13
Kurde jak można wierzyć w jakiegoś inwestora na ostatnią chwilę, skoro zarząd klubu złożył propozycje miastu żeby zostało głównym sponsorem (czytaj podatnicy) to wygląda to tak jakby z nikim nie rozmawiano poważnie i czekano na jakiś cud. Przy poważnym inwestorze z którym rozmowy merytoryczne trwają wiele miesięcy nikt normalny nie składa takiej propozycji, tak się robi tylko w sprawie beznadziejnej. Zdecydowanie jest to brak profesjonalizmu. Jedynym słusznym rozwiązaniem jest Socios Wisła w dłuższej perspektywie w raz z przejęciem 100 % akcji przez lokalnego patriotę który da gwarancje rozbudowy klub przez długie lata.
Wierność
Odpowiedz cytując