Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11791
Stary 15.12.2018, 17:34
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Wdg nie ma żadnej korporacji moim zdaniem. Korporacje nigdy nie robią takich numerow jak kupowanie kota w worku za pięć dwunasta. Audyt musiałby być z pół roku temu a umowa przejecia bylaby dyskutowana jeszcze wczesniej. Żadna rada nadzorcza odpowiedzialna przed akcjonariuszami nie zrobiłaby nigdy nic podobnego. W grę wchodzi (potencjalnie bo i tak w to nie wierzę) tylko taki inwestor który praktycznie jednoosobowo taka decyzję jest władny podjąć i wziąć za to odpowiedzialność majątkiem własnej firmy lub prywatnym.
Dlaczego nie wierzycie pani prezes. Mówi, że są na końcu negocjacji, a nie początku. Tak więc nie za pięć dwunasta, a powiedzmy pięć po dziesiątej zaczęli
Odpowiedz cytując