|
Senior Member
Offline
|
|
Krzysiek Grabski napisał(a): 
Życzę Wam wszystkiego dobrego, bo miejsce Wisły Kraków jest tylko w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Mecze Wisły Kraków z Legią Warszawa to wspaniałe klasyki polskiej ligi, których nigdy nie jest dość.
|
dziękuje za miłe słowa.
|
|